Old Timer
25/10/2005, 1:55 PM
2ND ROUND DRAW
Ulster :-
1 FINN HARPS V FANAD UNITED
2 COCKHILL CELTIC V BUNCRANA HEARTS
3 KILDRUM TIGERS V KILLEA FC
4 CONVOY ARSENAL / GLENEA UNITED V BONAGEE UNITED
Munster :-
1 MALLOW UNITED V BLARNEY UNITED
2 MAYFIELD UNITED V TRAMORE ATHLETIC
3 MIDLETON AFC V TEMPLE UNITED
4 DOUGLAS HALL V CROSSHAVEN AFC
5 CARRIGALINE UNITED V CASTLEVIEW UNITED
6 RINGMAHON RANGERS V EVERTON AFC
7 COLLEGE CORINTHIANS V FERMOY AFC
8 GLASHEEN FC V AVONDALE UNITED
9 COBH WANDERERS V ROCKMOUNT
FIXTURES TO BE PLAYED WEEKENDING 6TH NOVEMBER 2005
Leinster :-
2ND ROUND DRAW
1 BANGOR CELTIC V TYMON CELTIC
2 NEWTOWN RANGERS V ASHTOWN VILLA FC / SKERRIES TOWN FC
3 CYM TERENURE V ARKLOW TOWN
4 EDENDERRY TOWN V ST. MOCHTAS FC / VERONA FC
5 CHERRY ORCHARD V PARKVILLA
6 GREENHILLS BOYS V MOUNT MERRION YMCA / ST. JOSEPH’S GLAS
7 WAYSIDE CELTIC V DUBLIN BUS
8 BEGGSBORO V CRUMLIN UNITED
9 FAIRVIEW CYM V BALLYFERMOT UNITED
10 BELGROVE V TRINITY SPORT & LEISURE
11 KILNAMANAGH / BOYNE ROVERS V LOUGHSHINNY UNITED
12 TOLKA ROVERS V TEK UNITED
13 MALAHIDE UNITED V HOME FARM
14 WORKMENS DUNLEARY / WEST PARK ALBION V GREYSTONES
15 LEIXLIP UNITED V KINVARA ARDS
16 BLUEBELL UNITED V LIFFEY WANDERERS
17 BRENDANVILLE V MOYLE PARK PPFC
18 ST. JOSEPH’S BOYS / DALKEY UNITED V CIE RANCH
19 GLENMORE DUNDRUM V GARDA AFC
Ulster :-
1 FINN HARPS V FANAD UNITED
2 COCKHILL CELTIC V BUNCRANA HEARTS
3 KILDRUM TIGERS V KILLEA FC
4 CONVOY ARSENAL / GLENEA UNITED V BONAGEE UNITED
Munster :-
1 MALLOW UNITED V BLARNEY UNITED
2 MAYFIELD UNITED V TRAMORE ATHLETIC
3 MIDLETON AFC V TEMPLE UNITED
4 DOUGLAS HALL V CROSSHAVEN AFC
5 CARRIGALINE UNITED V CASTLEVIEW UNITED
6 RINGMAHON RANGERS V EVERTON AFC
7 COLLEGE CORINTHIANS V FERMOY AFC
8 GLASHEEN FC V AVONDALE UNITED
9 COBH WANDERERS V ROCKMOUNT
FIXTURES TO BE PLAYED WEEKENDING 6TH NOVEMBER 2005
Leinster :-
2ND ROUND DRAW
1 BANGOR CELTIC V TYMON CELTIC
2 NEWTOWN RANGERS V ASHTOWN VILLA FC / SKERRIES TOWN FC
3 CYM TERENURE V ARKLOW TOWN
4 EDENDERRY TOWN V ST. MOCHTAS FC / VERONA FC
5 CHERRY ORCHARD V PARKVILLA
6 GREENHILLS BOYS V MOUNT MERRION YMCA / ST. JOSEPH’S GLAS
7 WAYSIDE CELTIC V DUBLIN BUS
8 BEGGSBORO V CRUMLIN UNITED
9 FAIRVIEW CYM V BALLYFERMOT UNITED
10 BELGROVE V TRINITY SPORT & LEISURE
11 KILNAMANAGH / BOYNE ROVERS V LOUGHSHINNY UNITED
12 TOLKA ROVERS V TEK UNITED
13 MALAHIDE UNITED V HOME FARM
14 WORKMENS DUNLEARY / WEST PARK ALBION V GREYSTONES
15 LEIXLIP UNITED V KINVARA ARDS
16 BLUEBELL UNITED V LIFFEY WANDERERS
17 BRENDANVILLE V MOYLE PARK PPFC
18 ST. JOSEPH’S BOYS / DALKEY UNITED V CIE RANCH
19 GLENMORE DUNDRUM V GARDA AFC