CONNACHT CUP UNDER 12
First Round
1 Snugboro Utd 3-6 UCL Harps
2 St Bernards 2-1 Ballisodare Utd
3 Bohs /Knocknacarra 2-4 Boyle Celtic
4 Glenview Stars 0-3 Real Tubber
5 Charlestown Ath 2-3 St Francis
6 Dunmore Town 1-0 Renmore
7 Arrow Harps 2-1 Melvin Celtic
8 Galway Hibs 2-0 Merville Utd
9 Devon Salthill 2-0 Conn Rangers
10 Castlebar Celtic 2-1 Corofin Utd
11 Kiltimagh/Knock 5-0 Innisfree Celtic
12 Moyvilla 3-0 Swinford
13 Ballinasloe Town 0-7 Claremorris
14 Castlerea Celtic 2-1 Corrib celtic
15 Dromore Villa 3-0 Achill Rovers
16 Salthill Devon 2-0 Kilglass/Enniscrone
17 Moylough 7-0 Gort
18 Ballina Town Bye
19 Westport United 3-0 Barna Utd
20 Oughterard 2-4 Strand Celtic
21 Mervue United 8-0 Colga FC
22 Mohill 2-8 Hodson Bay
23 Moyne Villa 1-3 Yeats United
24 Calry Bohs 3-0 Ballymoe FC
25 Bangor Hibs 0-7 Cregmore /Claregalway
26 Manor Rangers 3-0 Urlar United
27 Camlin Utd 1-6 Ballymahon
28 St Josephs 8-0 Athenry
29 Manulla 9-3 Stonepark
30 Glen Celtic 3-2 Ballyglass
31 Ballyheane Bye
Second Round
Weekend 19th/20th November
32 Salthill Devon 8-0 Yeats United
33 UCL Harps V. Hodson Bay 26th
34 Kiltimagh/Knock 1-0 St Bernards
35 Manulla 3-2 Glen Celtic
36 Calry Bohs 2-7 Dunmore Town
37 Dromore Villa 0-8 Castlebar celtic
38 Mervue United 3-0 Moyvilla
39 St Francis 0-1 Ballymahon
40 Boyle Celtic 6-0 Ballyheane
41 Westport United V. Cregmore/Claregalway N/P
42 Claremorris 5-0 Arrow Harps
43 Galway Hibs 5-2 Ballina Town
44 Devon Salthill 3-1 Moylough
45 Castlerea Celtic 2-3 Strand Celtic
46 Manor Rangers 6-1 St Josephs
47 Real Tubber Bye
Third Round
Weekend 17th/18th December
48 Dunmore Town V Real Tubber
49 41 V Claremorris
50 Mervue united V 33
51 Ballymahon V Galway Hibs
52 Salthill Devon V Devon Salthill
53 Boyle Celtic V Manulla
54 Strand Celtic V Kiltimagh/Knock
55 Manor Rangers V Castlebar Celtic
Quarter Finals
56 52 V 50
57 54 V 51
58 53 V 48
59 55 V 49
Semi Finals
60 58 V 59
61 56 V 57
CONNACHT CUP UNDER 14
First Round
1 Athenry 1-0 Claremorris
2 Ballymoe FC 1-7 St Josephs
3 Moyne Villa 8-2 Merville United
4 Stonepark 2-4 Oughterard
5 Corofin Utd 1-2 Kiltimagh/Knock
6 Mohill 0-5 Manulla
7 Salthill Devon 5-0 Corrib Rangers
8 Westport United 7-0 Manor Rangers
9 Strand Celtic 3-2 Camlin Utd
10 Gurteen Celtic 0-8 Mervue United
11 Ballinasloe Town 2-1 Galway Hibs
12 Strokestown 2-0 Cois Farraige
13 Real Tubber 3-0 Skyvalley Rovers
14 Renmore 2-0 St Bernards
15 Yeats United 4-2 Ballisodare Utd
16 Melvin Celtic 3-1 Conn Rangers
17 Ballymahon 2-4 St Francis
18 Castlebar Celtic 6-0 Cregmore/Claregalway
19 Dromore Villa 1-5 Ballina Town
20 Ballyglass 4-3 Bangor Hibs
21 Arrow Harps 2-0 Oranbay 90
22 UCL Harps 3-8 Boyle Celtic
23 Colga FC 1-3 Castlerea Celtic
24 St Johns 2-0 Dunmore Town
25 Lisryan 0-5 Hudson Bay
26 Kilglass/Enniscrone 6-0 Urlar United
27 Ballyheane Bye
Second Round
Weekend 19th/20th November
28 Ballyglass 4-1 Castlerea Celtic
29 Moyne Villa 2-1 Melvin Celtic
30 Strand Celtic 1-4 Westport Utd
31 St Josephs 5-0 Hudson Bay
32 Yeats United 5-7 St Francis FC
33 Ballina Town 2-6 Oughterard
34 Arrow Harps 2-4 Ballyheane
35 Athenry 4-1 Manulla
36 Real Tubber 7-0 St Johns
37 Salthill Devon V. Kilglass/Enniscrone 26th
38 Renmore 0-2 Mervue United
39 Strokestown Utd Bye
40 Kiltimagh/ Knock Bye
41 Ballinasloe Town Bye
42 Boyle Celtic Bye
43 Castlebar Celtic Bye
Third Round
Weekend 17th/18th December
44 Boyle Celtic V Castlebar celtic
45 Mervue Utd V Oughterard
46 Athenry V 37
47 Kiltimagh/Knock V Westport United
48 Ballyheane V Ballinasloe Town
49 St Josephs V Moyne Villa
50 Strokestown V Ballyglass
51 Real Tubber V St Francis Fc
Quarter Finals
52 45 V 48
53 49 V 44
54 50 V 47
55 51 V 46
Semi Finals
56 52 V 54
57 53 V 55
CONNACHT CUP UNDER 16
1 Merville 3-0 Athenry
2 Camlin United 3-0 Ballina Town
3 Urlar United 2-8 Galway Hibs
4 Achill Rovers 2-1 Cliffoney Grange
5 East United 1-2 Manulla
6 Renmore 8-1 Glen celtic
7 Glenhest Rovers 0-3 Ballymahon
8 Strand Celtic 3-2 Calry Bohs
9 St Johns 3-1 Cregmore/Claregalway
10 Yeats United 4-5 Chois Farraige
11 Dunmore Town 0-2 Corofin Utd
12 Ballinrobe Town 0-1 Corrib celtic
13 Castlebar Celtic V St Bernards 26th
14 Oranbay 90 4-3 Dromore Villa
15 Cloonfad Utd 2-1 Claremorris
16 Ballisodare Utd 3-5 Kilglass/Enniscrone
17 Ballinasloe Town 2-0 Bangor Hibs
18 Manor Rangers 2-5 Boyle Celtic
19 Glenview Stars 3-0 Melvin Celtic
20 Oughterard 5-2 Kilmurry
21 Bohs/Knocknacarra 2-0 Shiven Rovers
22 St Francis 5-0 Ballymoe FC
23 Ballymote Celtic 6-0 Real Tubber
24 Ballyheane Bye
Second Round
Weekend 19th/20th November
25 Chois Farraighe V. Glenview Stars N/P
26 Achill Rovers 0-5 Ballymote Celtic
27 Corofin Utd 2-4 Galway Hibs
28 St Francis 5-1 Ballymahon
29 St Johns 8-1 Manulla
30 Strand Celtic 3-2 Oranbay 90
31 Camlin Utd V Ballinasloe Town 26th
32 Cloonfad 4-0 Ballyheane
33 Knocknacarra /Bohs Bye
34 Castlebar/St Bernards Bye
35 Corrib Celtic Bye
36 Kilglass/Enniscrone Bye
37 Boyle Celtic Bye
38 Oughterard Bye
39 Renmore Bye
40 Merville Bye
41 Mervue Utd Bye
42 Westport Utd Bye
43 Salthill Devon Bye
44 Conn rangers Bye
45 Ballyglass Bye
Third Round
Weekend 17th/18th December
45 Conn Rangers V Kilglass/Enniscrone
46 Knocknacarra V Renmore
47 Salthill Devon V Ballymote Celtic
48 Ballyglass V Westport United
49 Mervue United V Corrib Celtic
50 Strand Celtic V Oughterard
51 34 V Merville
52 25 V Boyle Celtic
53 Cloonfad Utd V St Johns
54 Galway Hibs V St Francis
55 31 Bye
Fourth Round
56 48 V 52
57 53 V 49
58 54 V 55
59 50 Bye
60 47 Bye
61 51 Bye
62 46 Bye
63 45 Bye
Quarter Finals
64 56 V 59
65 58 V 57
66 60 V 61
67 62 V 63
Semi Finals
68 65 V 64
69 66 V 67
Connacht Cup Under 18
First Round
1 Boyle Celtic 3-2 Shiven Rovers
2 Kilalla 0-3 Ballymote Celtic
3 Manor Rangers 1-4 Athenry
4 Loughlynn Utd 2-4 St Johns
5 Kilshanvey Utd 2-3 Moore United
6 Renmore 2-1 Dysart
7 Glenhest Rovers 7-0 Lisnamult Celtic
8 Cregmore/Claregalway 2-0 Westport Utd
9 Merville Utd 3-0 Castlerea Celtic
10 Glen Celtic 5-0 Carrick Town
11 Urlar United 3-0 Cois Farraige
12 Ballisodare 3-0 Achill Rovers
13 St Johns Ath 3-0 Conn Rangers
14 Manulla 0-3 Lough Harps
15 Ahascragh 0-3 Strand Celtic
16 Arrow Harps 3-0 Roscommon Town
17 Erris Utd 0-2 Swinford
18 Bangor Hibs 3-0 Innisfree Celtic
19 Ballyheane Bye
Second Round
Weekend 19th/20th November
20 Glen Celtic V Lough Harps N/P
21 Ballisodare 1-2 St Johns Ath
22 Merville 1-0 Ballymote
23 Swinford Bye
24 Glenhest Rovers Bye
25 Cregmore/Claregalway Bye
26 Strand Celtic Bye
27 Renmore Bye
28 Ballyheane Bye
29 Boyle Celtic Bye
30 Moore Utd Bye
31 St Johns Bye
32 Athenry Bye
33 Arrow Harps Bye
34 Urlar United Bye
35 Bangor Hibs Bye
36 Sligo Rovers Bye
37 Salthill Devon Bye
38 Ballinasloe Town Bye
39 Mervue United Bye
40 Castlebar Celtic Bye
41 Ballyglass Bye
Third Round
Weekend 17th 18th December
42 Sligo Rovers V Moore United
43 Renmore V Athenry
44 Salthill Devon V Urlar United
45 Ballyheane V St Johns
46 St Johns Ath V 20
47 Bangor Hibs V Arrow Harps
48 Cregmore/Claregalway V Strand Celtic
49 Boyle Celtic V Glenhest Rovers
50 Ballinasloe Town V Mervue United
51 Merville V Swinford
52 Castlebar Celtic V Ballyglass
Fourth Round
53 52 V 47
54 44 V 51
55 49 V 50
56 42 Bye
57 46 Bye
58 43 Bye
59 45 Bye
60 48 Bye
Quarter Finals
61 56 V 60
62 57 V 55
63 59 V 53
64 54 V 58
Semi Finals
65 63 V 61
66 64 V 62
Bookmarks